Факти для батьків про наш дитячий ЕКО-садочок 

Харчування

Збалансоване харчування з урахуванням індивідуальних особливостей дітей.

Прогулянки

Ми за здоровий спосіб життя та за міцний імунітет, ми віримо, що прогулянки кожного дня важливі для дитячого організму, тому маємо власний майданчик на свіжому повітрі.

Заняття.

Сплановані на рік вперед, відповідають програмовим вимогам та включають у себе елементи світових практик від LEGO foundation та Британської Ради. Англійська, розвиток мовлення, математика для дошкільнят, Я пізнаю світ, ейдетика. Для молодшого віку впроваджуються елементи педагогіки М. Монтесорі та Ш. Амоношвілі.

Освітній простір.

Ми маємо 7 зон для всебічного розвитку дитини

ЗОНА ВІДКРИТТІВ

Це зона для всіх тих речей, що розпалюють уяву дитини. Вона містить мистецькі та крафтові матеріали, настільні ігри, зокрема пазли, веселі книги та журнали.

ЗОНА НОВИН

Зона Новин знайомить дітей з календарем, запланованими завданнями і проектами, святами та урочистостями. Тут ми показуємо і прогноз погоди, температуру повітря. Також цей простір ми використовуємо, щоб зазначити наші щоденні завдання, роботу в групі.

ЗОНА МАТЕРІАЛІВ

Зона Матеріалів створена для того, щоб не гаяти часу і швидко розпочати заняття. Там знаходиться необхідний дидактичний матеріал для педагога.

КОМУНІКАТИВНА ЗОНА

Ця зона може задовольняти кілька цілей. Тут дітям можна нагадувати, що ми всі працюємо для досягнення спільної мети. Ця зона для обговорень того, що було вивчено, що цікавого запам’яталось за день.

ЗОНА ТИШІ

Деякі дітки воліють працювати на самоті, і їм як нікому просто необхідна Зона Тиші, щоб робити завдання, малювати, рахувати або просто відпочити. Ця зона оснащена навушниками.

ЗОНА ВИХОВАТЕЛЯ

Зона вихователя – містить в собі фотографії дітей, друзів, домашніх тварин самого вихователя. Або цікаві факти з мандрівок або хоббі, цікаві замітки педагогів і невеликі подарунки від вихованців.

ТЕМАТИЧНА ЗОНА

Ця зона відведена для технічних інструментів, тематичних книг, ігор, що стосуються предметів які вивчаються.

Активності

Рухливі ігри, гімнастика, танцювальна ритміка, живопис, творчі заняття, крафти, різноманітні майстер-класи.

icon-1.png

Форус

Навчальний та розвиваючий центр для Вашої дитини! Довірте майбутнє Вашої дитини професіоналам.
icon-2.png

Наша адреса

Україна, Полтавська область, м. Кременчук 39000провулок Г. Бреста 86-авулиця Першотравнева, 27
icon-3.png

Зв'яжіться з нами

Ми працюємо щодня: 3 8:00 до 19:00 Телефон:+380977912807Email: info@forus.in.ua

ФОРУС © 2022. Усі права захищено.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.