LEGO-клуб

Ігри-завдання з шістьма цеглинками мають певні особливості:

• Завдання спрямовані одночасно

на розвиток декількох умінь. Починатися одне і те ж завдання може з розвитку математичних, а от завершуватися розвитком мовленнєвих умінь.

• Будь-яке завдання можна адаптувати відповідно до віку, вмінь та потреб конкретного учня (наприклад, змінивши кількість цеглинок чи час, відведений на виконання завдання).

• Кожне завдання надає можливість учневі вправлятися у виконанні того самого завдання знову і знову і в такий спосіб набувати впевненості у своїх силах.

• Завдання передбачають можливість відкритого закінчення, коли учень може запропонувати кілька варіантів виконання і кожен з них буде вірним. Головне – дати можливість учневі пояснити своє бачення.

• Завдання із шістьма цеглинками може інтегруватися у будь-який вид діяльності та форму роботи, оскільки даний інструмент носить міждисциплінарний характер.

Дана методика покликана сприяти не лише розвитку компетентностей учнів початкової школи, а і станов- ленню педагога нової школи, який прагне відійти від педагогіки однієї правильної відповіді. Цей інструмент надає можливість і простір пе- дагогові змінити роль педагога-виконавця на педагога-дизайнера.

icon-1.png

Форус

Навчальний та розвиваючий центр для Вашої дитини! Довірте майбутнє Вашої дитини професіоналам.
icon-2.png

Наша адреса

Україна, Полтавська область, м. Кременчук 39000провулок Г. Бреста 86-авулиця Першотравнева, 27
icon-3.png

Зв'яжіться з нами

Ми працюємо щодня: 3 8:00 до 19:00 Телефон:+380977912807Email: info@forus.in.ua

ФОРУС © 2022. Усі права захищено.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.