Англійська. British Council

АНГЛІЙСЬКА МОВА ДЛЯ МАЛЮКІВ від 3-х років

Фундамент  успішної кар’єри і фінансового благополуччя дитини потрібно закладати ще у ранньому віці. Один з аспектів успішної освіти є знання іноземних мов, зокрема англійської.

Чим раніше ваша дитина почне вивчати англійську мову, тим глибшими будуть її знання та комунікативні навички.  Дуже важливим для дитини є перший досвід вивчення англійської: він формує ставлення до предмету на все життя.

Саме тому заняття для найменших у нашому Навчальному Центрі  проводяться в цікавій ігровій формі та за сучасними методиками від British Council.

АНГЛІЙСЬКА МОВА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Не має значення в якій школі вчиться ваша дитина, тому що заняття на наших курсах допоможуть їй  опанувати шкільну програму і подолати мовний бар’єр та спілкуватися англійською в різних сферах життя. Наші заняття проводяться кваліфікованими педагогами в інтерактивній ігровій формі. Ваша дитина навіть не помітить грань, коли гра перетвориться на серйозне навчання.

АНГЛІЙСЬКА МОВА ДЛЯ ДІТЕЙ

10-12 років.

Зручний формат навчання, дружня, творча атмосфера й інтерактивні занятті, а також  сучасні підручники видавництва Cambridge University Press здатні відточити навички вашої дитини до ідеального стану,– усе це робить наші курси англійського по-справжньому результативними!

АНГЛІЙСЬКА МОВА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Якщо ви подорожуєте або працюєте за кордоном і хотіли б при цьому впевнено себе почувати під час спілкування, наші педагоги допоможуть реалізувати ваші плани. Програми нашого Навчального Центру дозволять освоїти англійську, незалежно від вашого рівня знань!

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо ваша дитина планує складати ЗНО з англійської мови, то важливим фактором є підготуватися заздалегідь. Програма курсу підготовки до ЗНО та досвідчені викладачі допоможуть отримати гарний результат. Під час занять ми приділяємо індивідуальну увагу кожній дитині.

icon-1.png

Форус

Навчальний та розвиваючий центр для Вашої дитини! Довірте майбутнє Вашої дитини професіоналам.
icon-2.png

Наша адреса

Україна, Полтавська область, м. Кременчук 39000провулок Г. Бреста 86-авулиця Першотравнева, 27
icon-3.png

Зв'яжіться з нами

Ми працюємо щодня: 3 8:00 до 19:00 Телефон:+380977912807Email: info@forus.in.ua

ФОРУС © 2022. Усі права захищено.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.