Підготовка до школи

Ми піклуємось, про майбутніх школяриків, і тому розробили курс підготовки першачків до школи. Цей курс включає захопливі заняття з математики, логіки,  комунікації та грамоти (навчання читання і підготовка руки до письма).

Усі заняття проходять у супроводі інтерактивних яскравих презентацій, кожна дитина працює з окремим набором деталей та зошитом для виконання практичних і домашніх завдань.

Усі серйозні поняття про числа, цифри, величини, геометричні фігури, простір, час, букви і звуки, слова і речення, причинно-наслідкові зв’язки викладаються у легкій та доступній для розуміння ігровій формі та закріплюються на основі маніпуляцій зі створеними моделями.

Займаючись на курсі, діти зрозуміють закони облаштування всесвіту, відкриють таємниці шкільного приладдя, дослідять будову та природу Землі, потраплять у різні історичні часи, відчують себе справжніми науковцями, спробують себе у ролі фахівців різних професій.

Навички та здібності, що розвиваються у дітей під час проходження курсу.

Формування цілісного світогляду, розвиток зв’язного мовлення, збагачення словника, навчання читання, робота над граматичною правильністю мовлення, підготовка руки до письма, ознайомлення з математичними поняттями (кількість і лічба, геометричні фігури, величини та способи їх вимірювання, уявлення про простір і час), вправляння у розв’язанні прикладів і задач, розвиток логічних операцій мислення (систематизація, класифікація, порівняння, узагальнення), відповідальності, самостійності, вміння працювати у команді.

icon-1.png

Форус

Навчальний та розвиваючий центр для Вашої дитини! Довірте майбутнє Вашої дитини професіоналам.
icon-2.png

Наша адреса

Україна, Полтавська область, м. Кременчук 39000провулок Г. Бреста 86-авулиця Першотравнева, 27
icon-3.png

Зв'яжіться з нами

Ми працюємо щодня: 3 8:00 до 19:00 Телефон:+380977912807Email: info@forus.in.ua

ФОРУС © 2022. Усі права захищено.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.